Szczenięta miot k

Szczeniaki akity z gwarancją zdrowia

Szczenięta z Naszej Hodowli

Miot K - 26/11/2109


Mamy cudne szczenięta akity urodzone 26.11.2019 z Domowej Hodowli Akit Japońskich Dworska Ostoja FCI. Jesteśmy hodowlą zarejestrowaną w Związku Kynologicznym. Rodzice szczeniąt zdobyli wiele tytułów na wystawach psów krajowych i międzynarodowych. Mają wspaniały rodzinny charakter, mieszkają z nami i przebywają cały czas z ludźmi, z dziećmi, naszymi kotami. Poświęcamy naszym akitkom dużo czasu i serca, dbamy o ich zdrowie i prawidłową socjalizację. Szczególną wagę przywiązujemy do zdrowia naszych szczeniąt, rodzice są dobrani pod kątem różnorodności genetycznej i braku obciążeń chorobami SA i VKH.

Szczenięta będą gotowe go odbioru po 21 stycznia w wieku 8 tygodni. W dniu odbioru będą miały książeczki, komplet szczepień, metryki ZKwP oraz szczenięcą wyprawkę (witaminy, karma, obróżka, zabawka, kupon rabatowy na szkolenie dla szczeniąt). Udzielamy pisemnej gwarancji zdrowia dla szczeniąt z naszej Hodowli.

Rodzice szczeniąt: Wakkanai Sakura No Sono & Taira Go Pinku No Yuki
Rodowód szczeniąt: link tutaj
Szceniata Akit

Katsumi Dworska Ostoja

Wolna

KATSUMI (znaczy "opanowana") to pręgowana sunia, o pięknym wzorcowym umaszczeniu w odcieniu beżowym (red brindle). Duża ładna główka, piękne, równiutkie białe skarpetki, wygląd i charakter po mamusi. Pierwsza otworzyła oczy, jak na rezolutną dziewczynę przystało ma zdolności przywódcze i lubi rządzić w kojcu ;) 
Jeśli chcesz zarezerwować KATSUMI zadzwoń do nas tel. 792 765 155


Katsumi Dworska Ostoja

Kaoma Dworska Ostoja

Wolna

KAOMA to zjawiskowej urody pręgowana sunia (red brindle), wzorcowo umaszczona, nieco ciemniejsza od starszej siostry z pięknymi białymi skarpetkami na łapkach. Delikatna budowa może zmylić - w istocie OMCIA to mała spryciara, do ludzi przytulaśna. Pierwsza zaczęła chodzić, rośnie i rozwija się książkowo!
Jeśli chcesz zarezerwować KAOMĘ zadzwoń do nas tel. 792 765 155


Kaoma Dworska Ostoja

Kohaku Dworska Ostoja

Zarezerwowany

KOHAKU (znaczy "bursztyn") to piękny akitowy piesek, najstarszy z rodzeństwa. Duża głowa, piękne, wzorcowe umaszczenie pręgowane (red brindle), białe, równiuteńkie skarpetki na łapkach. Jak na pierworodnego przystało jest dostojny i z wyglądu i z charakteru. Rośnie i rozwija się książkowo, będzie dużym, fajnym chłopakiem o zrównoważonym, rodzinnym usposobieniu!
KOHAKU już jest zarezerwowany, będzie mieszkał bardzo  niedaleko, bo w Szczecinie :)


Kohaku Dworska Ostoja

Kaito Dworska Ostoja

Zarezerwowany

KAITO zwany przez nas Kajtusiem jest cudnym chłopakiem, największym grubaskiem z całej czwórki. Pięknie umaszczony, pręgus w odcieniu kuratora z białymi skarpetkami. Potrafi głośno domagać się uwagi, jest ciekawy świata. Wyrośnie na dużego, fajnego chłopaka!
KAITO już jest zarezerwowany, jego nowa Rodzinka już nie może się doczekać kiedy zabierze go do domku :)

Kaito Dworska Ostoja

 • SZCZENIĘTA AKITA NA SPRZEDAŻ


  Przy realizacji decyzji o kupnie Akity bardzo ważny jest wybór hodowli. Sam internet i wpisanie w wyszukiwarce frazy „szczeniaczki Akita Inu Szczecin” to jeszcze nie wszystko. Warto skorzystać ze wsparcia Związku Kynologicznego, który udzieli informacji o hodowlach na terenie któregoś ze swoich Oddziałów. Jeśli chodzi o Szczecin, czy województwo zachodniopomorskie na pewno poda numer telefonu Dworskiej Ostoi oraz adres naszej witryny www. Inną możliwością jest obecność na wystawie psów rasowych.

  Rzetelny hodowca, czyli taki który obcuje ze swoimi podopiecznymi na co dzień, zajmuje się wstępnym wychowaniem piesków i dobrze je poznaje. Jego rolą będzie jest również podpowiedzieć, jak kontynuować wychowanie, jak szkolić Akitę, czym karmić pieska oraz przytoczyć kilka przykładów zachowania charakterystycznych dla danego osobnika. Przyjmując do domu szczeniaka Akity warto zapamiętać przynajmniej część porad, a w razie problemów z wychowaniem, czy przyswajaniem diety - zwrócić się po kolejne.

 • SOCJALIZACJA SZCZENIĄT AKITY Z NASZEJ HODOWLI


  Akita Inu to psy oddane i opiekuńcze, mogą więc być wspaniałymi psami rodzinnymi. Ale traktowanie przez nie dzieci zależy w znacznej mierze od tego, jakie będzie mieć podejście właściciel. Ponieważ z natury są dominujące, powinny być przyzwyczajane do obecności dzieci od szczeniaka. Ważne by nie spotkała psa żadna przykrość ze strony dziecka, szczególnie przy pierwszym kontakcie. Ze względu na rozmiary psa zabawa nie powinna być zbyt szalona, ponieważ Akita może przypadkowo zrobić dziecku krzywdę.

  Jak u wszystkich psów także u Akity pochodzenie od wilka jest wpisane w genach, dlatego wiele sytuacji może być odebrana jako walka o przywództwo w stadzie. Związane z tym zachowania nie mogą być tolerowane, natychmiastową odpowiedzią na zakusy psa powinno być stanowcze i konsekwentne skarcenie. Akita z normalnym, właściwym swojej rasie temperamentem dobrze znosi dyscyplinę. Efektywnym gestem może być potrząśnięcie chwytem za skórę na karku, w dalszej perspektywie stanowczy ustny rozkaz.

 • ROZWÓJ SZCZENIAKA AKITY


  Decydując się na kupno Akity, trzeba zdawać sobie sprawę, że nigdy nie pozbędzie się on swoich pierwotnych instynktów, cech pierwotnych i przyzwyczajeń właściwych urodzonemu łowcy. Podczas każdego spaceru, szczególnie w lesie, należy zachować czujność i daleko posuniętą ostrożność. Konieczna jest baczna obserwacja, dzięki której można się nauczyć wyłapywania zachowań, na przykład wskazujących na zaniepokojenie. Warto też pracować nad własnymi reakcjami i przyzwyczajać do nich psa od pierwszego kontaktu.

  Jak każdy pies z dużymi skłonnościami do dominacji, Akita wymaga zdecydowanego wychowania oraz pewnej ręki. W żadnym wypadku nie będzie się nadawać się do towarzyszenia osobom niedoświadczonym. Jeśli chodzi o osoby obeznane z psimi charakterami i różnymi podejściami w dziedzinie tresury i szkolenia, to cała ich wiedza dotycząca psów będzie przy wychowaniu Akity przydatna. Ponieważ jednak psy tej rasy dobrze tolerują dyscyplinę, potrafią się dobrze przyzwyczaić do potrzebnych swojej rodzinie zachowań.

Hodowla Akita Inu

Dostępne szczenięta Akity

Wychowanie akity

KATSUMI DWORSKA OSTOJA
pręgowana sunia
wolna

Żywienie i pielęgnacja akity

KAOMA DWORSKA OSTOJA
pręgowana sunia
wolna

Dworska Ostoja FCI

ul. Dworska 18
71 - 026 Szczecin
+ 48 792 765 155
+ 48 792 765 222

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Info o szczeniakach i newsletter hodowli


Kontakt Do Naszej Hodowli

Copyright © 2018 www.dworskaostoja.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.


Facebook