Spacery i podróże z akitami

Akita japońska hodowla fci


Akity kochają spacery, choć nie muszą biegać tak dużo jak inne rasy. Nasz psy zabieramy na spacery kiedy mamy ochotę, czasem na jakieś wyjścia do miasta kiedy dzieje się coś ciekawego – akity też chcą coś nowego zobaczyć: park, rzekę, koncert na wolnym powietrzu. Wyjście na ryby? Czemu nie? Do znajomych na grilla? Oczywiście! Kiedy planujemy wyjazd zawsze gdzieś znajdzie się miejsce dla akity (chociaż jednej). Nasze akity biegają też wolno (bez smyczy, ale pojedynczo) w znanych i bezpiecznych miejscach, oddalonych od innych psów i ludzi.

Akita jest psem bezproblemowym również w podróżach, takie są przynajmniej nasze psiaki. Jadą tam gdzie my wybierzemy, są bezgłośne, nie brudzą, nie niszczą, nie śpią w łóżkach i przez większą część roku nie linieją. Mimo, że na co dzień mieszkamy w domu z ogrodem, potrafią chodzić na smyczy na siku trzy razy dziennie. Znoszą dzielnie nawet długą podróż i nie pytają wciąż „daleko jeszcze?”.

Spacery I Podróże

Dworska Ostoja FCI

ul. Dworska 18
71 - 026 Szczecin
+ 48 792 765 155
+ 48 792 765 222

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Info o szczeniakach i newsletter hodowli


Kontakt Do Naszej Hodowli

Copyright © 2018 www.dworskaostoja.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.