Nasze szczenięta akity

Szczenięta z dworskiej ostoi


Hodowla akit to nie nasz sposób na zarobkowanie pieniędzy, ani też niedzielne hobby – hodowla to odpowiedzialność za zdrowie i dobrostan zarówno naszych psów, jak i maluchów. Narodziny szczeniąt w Dworskiej Ostoi to wielkie wydarzenie. Przez kilka tygodni mały niezdarny osesek przemienia się w samodzielnego, sprytnego i mądrego malucha, który z ufnością rusza w świat. Towarzyszyć temu procesowi to nasze hodowlane zadanie - w tym zawiera się wszystko: duma, radość, troska, czułość, poświęcenie, wychowanie... i jedno tylko pragnienie przy rozstaniu: aby te małe łobuzy wyrosły na zdrowe i szczęśliwe akity.

Jeśli planujesz zakup akity, to zachęcamy Cię do przeczytania wszystkich informacji na naszej stronie - piszemy tu nie tylko o naszych psach, ale też dużo o rasie Akita Japońska, jej specyfice, zdrowiu, wychowaniu akit i problemach jakie się zdarzają. Jeśli Twój wybór padł na naszą Hodowlę i chcesz mieć wspaniałą akitkę z Dworskiej Ostoi skontaktuj się z nami – kontakt TUTAJ

Szczenięta Akity z Dworskiej Ostoia

Dworska Ostoja FCI

ul. Dworska 18
71 - 026 Szczecin
+ 48 792 765 155
+ 48 792 765 222

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Info o szczeniakach i newsletter hodowli


Kontakt Do Naszej Hodowli

Copyright © 2018 www.dworskaostoja.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.